צפו בסרטון מתוך השיעור הראשון בקורס להיות כבמבוק וגלו מה הוא הכוח החוזר ואיך נכון להזדקף בלי לנוון את השרירים שמאפשרים לנו יציבה ללא מאמץ.
לאחר הסרטון ניתן לגלול מטה ולקבל את כל הפרטים על הקורס המלא

להיות כבמבוק
מפתחות ליציבה טבעית, להקלה על כאבי גב ולבניית בסיס טוב כך שתוכלו להמשיך להתפתח ותוכלו להתנועע בחופשיות, מתוך מקום רגוע, שליו ומלא עוצמה

יש בנו חיבור לתבונה אין סופית  שמרפאה ומצמיחה אותנו כל הזמן

כמה מילים מהלב

מעבר לזה שטיפוח יציבה טובה היא הדרך להמנע מכאבי גב, צוואר וברכיים היציבה משפיעה גם על הבטחון העצמי שלנו ועל איך אנחנו נתפסים בעיני א.נשים. איש או אישה עם יציבה טובה שבאה בקלות מקרינים וגם מרגישים יותר בטחון לעומת מי שעומד כפוף.
העניין עם יציבה שאפשר לטפח אותה וע"י כך גם להשפיע על התחושה הפנימית שלנו ועל מה שאנחנו מקרינים החוצה אבל אי אפשר לזייף אותה. כשהיציבה לא באה לנו בקלות ואנחנו צריכים להחזיק אותה בכוח זה נראה מאולץ ורק יתיש אותנו לאורך זמן. 
כאדם שמתרגל ומלמד טאי צ'י וצ'י קונג במשך שנים ההבנה של עקרונות היציבה עשתה לי שינוי ענקי, פתאום הבנתי שאני לא צריך להחזיק את הגב ישר אני יכול רק לאפשר לו להתחבר נכון דרך הרגליים לאדמה.

לכן מצאתי לנכון לערוך את הקורס הזה כי אני יודע כמה הידע הזה משנה חיים בכל הרבדים וכמובן קריטי למי שסובלים מכאבי גב/צוואר ברכיים. ללא יציבה טובה הכאבים כל הזמן חוזרים (ראו סרטון).

למי זה מתאים

הקורס מתאים למי שמבינות/ים את החשיבות של טיפוח יציבה טובה, גם אם יש כאבים וגם אם אתם.ן נהנים מגב בריא וכבר עוסקים בטיפוח הגוף אבל רוצים יסודות טובים להמשיך להתפתח.

העקרונות שנעבוד איתם בקורס מגיעים מעולם אמנויות התנועה והלחימה הסיניות ומידע אנטומי מתקדם, לא צריך ניסיון קודם או יכולות מיוחדות, אם אתם מסוגלים.ות לעמוד ולתרגל 10 דקות אזי תוכלו להפיק תועלת מהקורס. 

אם אתם מורים לתנועה בעצמכם אז העקרונות והתרגילים שתלמדו כאן יקרים מפז ויוכלו לשמש אתכם בשיעורים ובאבחון של התלמידים

חרגול כואב

למה אתם חייבים ללמוד ולתרגל יציבה טובה

תלמידים מספרים

מה תמצאו בקורס

תכני השיעורים:

איזה מתנות תקבלו

מה ההשקעה שלך בקורס

המחיר המלא של הקורס יהיה 740 ש"ח אבל זה לא מה שתשלמו למרות שהוא שווה הרבה יותר

מכיוון שזה המחזור הראשון של הקורס, בפורמט הזה,  וחשוב לי שהידע  הזה יגיע לכמה שיותר א.נשים אני נותן  הזדמנות יוצאת דופן להצטרף לקורס 

 
בהשקעה של 140 ש"ח כפול 3 תשלומים
או תשלום אחד של 420 ש"ח 

(ההצעה תקפה עד מוצאי שבת ולמספר משתתפים/ות מוגבל)

אחריות יוצאת דופן

ולמרות שזה מפתה ברור לי שזה לא פשוט להתחייב אז בגלל שאני בטוח כל כך באיכות של התכנית, ואני לא רוצה ששום דבר יעכב אתכם.ן להצטרף  אני נותן אחריות יוצאת דופן

במידה ומכל סיבה לא תהיו סופר מרוצים, גם אחרי שתראו את הקורס כולו, אז "נפרד כידידים" ואחזיר לך את כל התשלום כך שאין כאן שום סיכון

כאן נרשמים

 הרשמו עכשיו

נותרו

מקומות בטרום ההשקה
100

יש בנו חיבור לתבונה אין סופית  שמרפאה ומצמיחה אותנו כל הזמן

אספתי עבורך עוד כמה שאלות נפוצות שקיבלתי

(במידה ואין כאן תשובה לשאלה שלך ניתן לשלוח אלי שאלות במייל ואשיב בהקדם)

הכל נראה לי טוב ויפה אבל אני לא מאמינה שאני אתמיד, אין לי משמעת עצמית:

אני רוצה להגיד לך שאת לא לבד, יותר מ 80% מהתלמידים שלי מתחילים עם פחד מהתמדה, הם לא קראו לעצמם מתמידנים, ולכן התכנית מתחילה עם תכנים שהמטרה שלהם ללמד שיטות קלות להתמדה, ובגלל שזה עובד אז יש את התוצאות שאת רואה כאן. 


אלברט אינשטיין אמר ש "טירוף זה לעשות את אותו הדבר ולצפות שהתוצאות ישתנו" לאחר תקופת הלימוד התרגול אורך רק כ 15 דקות ביום, כל אדם יכול להקדיש את הזמן הזה לעצמו זה בעיקר עניין של הרגל, בדיוק כמו שיש לך הרגל לצחצח שיניים אעזור לך לרכוש את ההרגל להתחיל או לסיים את היום עם רבע שעה תרגול. חוץ מזה שלאחר התרגול המוח עובר לעבוד בגלי אלפה אנחנו פתאום הרבה יותר יעילים וזה מפצה על "הזמן האבוד", זה רק עניין של החלטה להכניס עוד אור וחיוניות לחיים

יש לי כאבים בגב התחתון, איך אני יודעת שזה יעזור ולא יזיק לי?

התרגילים בנויים על התנועות הטבעיות של הגוף, אם את מסוגלת לעמוד, ללכת ולהוריד מצרכים מהמדף זה סימן שאת יכולה להתחיל עם הקורס האינטרנטי, וכבר היום להתחיל לאזן ולהגמיש את עמוד השדרה, אין סיבה לחכות.
אם קשה לך לעמוד וללכת ואת חווה כאבים חדים אז אני ממליץ קודם לטפל בגס כדי שהכאב ידעך ורק אז להתחיל את הקורס. כמובן אם הרופא אסר עלייך להתעמל בשלב זה אז כדאי להמתין לימים קלים יותר.

איך אדע שאני עושה את התנועות נכון?

היתרון בפורמט הזה הוא שאת יכולה ללמוד ולתרגל מכל מקום בעולם, בזמן ובקצב המתאים לך. הדרך היחידה "לא לתרגל נכון" היא לתרגל בכוח, במאמץ ונגד הכאב (אם ישנו), במהלך השיעורים אני מדגיש ומזכיר את הנקודה הזו מספר פעמים.

התרגילים פשוטים מאוד והמטרה שלהם היא לבנות את הגוף ואת מנגנוני היציבה בהדרגה לאחר שתתרגלי תקופה התנועה הקלה והנכונה תגיע באופן טבעי ואם תרגישי צורך בדיוק נוסף נוכל להפגש זו בכל זאת מדינה קטנטונת. 

אני רוצה להתחיל את הקורס אבל חשבתי לחכות קצת, למה כדאי לי להתחיל עכשיו?

כי דברים טובים כדאי להקדים ולא לדחות, בכל רגע שאנחנו עומדים לא נכון אנחנו "מגרדים את הפצע הפנימי", נכון, צריך לקחת החלטה, להירשם, להתחייב וזה לא תמיד קל,אבל האמת היא שאחרי שמחליטים זה יותר קל ממה שנראה. התרגול נעים וממלא את היום בצבעים יפים ואחרי הפעם הראשונה כבר מחכים לפעם הבאה שנוכל לתרגל, אם נתחיל היום  אז בעוד 3 שבועות כבר נרגיש הרבה יותר טוב. חוץ מזה שעכשיו יש מחיר תרום השקה  ואחר כך העלות של הקורס תהיה הרבה יותר גבוהה ):

 *ההצעה תקפה עד מוצ"ש בלבד לכן אם חשוב לך להצטרף בתנאים האלו כדאי להרשם כאן וכבר עכשיו

שאל אותנו כל דבר!
1
💬 צריך עזרה?
Scan the code
שלום,
איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן