הצ'י של הכליות חוזר למקור - קורס צ'י קונג אינטרנטי

תנו לעצמכם הזדמנות לחדש כוחכם כקדם
תוך מספר שבועות וללא כל סיכון מצידכם
גם אם נדמה לכם שהזמן לרעתכם
ואתם מרגישים פחות ופחות טוב בכל יום שעובר

יש בנו חיבור לתבונה אין סופית  שמרפאה ומצמיחה אותנו כל הזמן

10 סיבות לתרגל צ'י קונג כליות

1. יותר אנרגיה לעשות דברים

2. כוח רצון לפעול, לייצור, להשתפר

3. כוח פיזי ברגליים לנוע ממקום למקום בבטחה

4. מודעות לתחושות הגוף וליכולות הגוף

5. שיווי משקל (פחות נפילות)

6. הקלה מכאבי גב תחתון וברכיים

7. יציבה יותר קלה

8. שרירי רצפת אגן חזקים יותר

9. לגברים חידוש הכוח המיני

10. שמחת חיים ילדית

הכליות הינם השורש של הגוף הפיזי,
הכוח הפיזי של הגוף נובע מהתמציות
שמאוחסנות בכליות, מח העצם והעצמות.

השער המסתורי אל כוח החיים שאיתו נולדנו

ברפואה הסינית לצ'י של הכליות יש מקום מיוחד ואפילו שם מיוחד (ג'ינג).

הסינים משווים אותו לפתיל החיים. זה הוא הצ'י המקורי איתו אנחנו נולדים וכוחו מתמעט ככל שאנחנו מתבגרים, עד למוות הבלתי נמנע בו הוא מתכלה.

תופעות אופייניות של זקנה כמו כאבי ברכיים, כאבי גב תחתון, רגליים חלשות, נשירת שיער, עייפות, דליפת שתן, אין אונות, שמיעה חלשה, זכרון חלש, והידלדלות צפיפות עצם הן תוצאה של צ'י כליות חלש.

כשהצ'י של הכליות חלש אנחנו קמים בבוקר עייפים וצריכים הרבה מנוחות במהלך היום, (כמו טלפון עם סוללה ישנה שצריך להטעין אותו כמה פעמים במהלך היום) וכשהצ'י של הכליות חזק וזורם בחופשיות אנחנו מחוברים לכוח הרצון שלנו וחווים כוח פנימי, בסיסי, חזק ויציב שנשאר איתנו לאורך שעות רבות.

אחת המשימות העיקריות של הרפואה הסינית היא לשמר ואף לטפח את הצ'י של הכליות כך שניראה ונרגיש צעירים גם אחרי 60, תהיה לנו החיוניות והתנועתיות שמאפיינת ספורטאים צעירים גם אחרי ,70 ונהנה מבריאות טובה גם בגיל 90 ויותר, כמו שרואים אצל המאסטרים הסינים.

גם אצל א.נשים שתופעות הזקנה כבר הגיעו אליהם ניתן  לפתוח את "שער החיים" ולהזין את הצ'י של הכליות מהמקור, כך נחדש כוחות ונעיר את "הסוללה", נחזק את הרגליים, נקל על הגב והברכיים, נבנה את העצמות, נייצר קשרים חדשים במוח ונעיר את הזכרון.

קיים בתוכנו עכשיו כוח עצום, מפוזר וכמעט שאינו נגיש.
ישנה תכנית תרגול קדומה שפותחה ע"י המאסטרים הסינים
שאוספת אותו , ממקדת אותו ופותחת גישה אל הכוחות העלומים
לטיפוח בריאות וחיוניות יוצאת דופן

תכנית התרגול - הצ'י של הכליות חוזר למקור
Shen Qi Gui Yuan

סדרת התרגילים "הצ'י של הכליות חוזר למקור" נראית בהתחלה מסתורית אך כשחוקרים אותה בראיה של הרפואה הסינית והמערבית  מגלים שהיא משתמשת בכל טריק אפשרי – כל מרידיאן, כל סט נקודות דיקור, כל שריר ומפרק מופעלים כדי לעורר אלכימיה מופלאה ולטפח את האנרגיה העמוקה, עמוקה של הכליות.

זו סדרה של 6 תרגילים שמתבצעים בדרך כלל בעמידה וברמות קושי שונות בהתאם לרמת הכושר של המתרגל/ת לכן היא מתאימה גם למתחילים וגם למתרגלים מנוסים כהשלמה לתרגול אמנויות לחימה או צ'י קונג ממסורות נוספות. מהניסיון שלי הסדרה לא מתנגשת עם  טיפול או תרגול אחר.

ששת התרגילים להחזרת הצ'י של הכליות אל המקור מחזקים את הבסיס העמוק של הגוף ושל הנפש. הם פועלים מחיזוק הרובד הגופני דרך הנעת הצ'י בערוצים ובנקודות הדיקור ועד יצירת יציבה גופנית ומנטלית כך שהבריאות של המתרגל/ת מתחזקת מהמקום העמוק ביותר. 

מה שמעניין במיוחד בסדרה זה שהיא לא מייצרת תחושה חזקה של זרימת צ'י או של תודעה מתרחבת כמו סדרות צ'י קונג אחרות אלה חוויה של התקרקעות, יציבות וכוח כמו של חיילי טרקוטה ושל גמישות כמו  במבוק.

זו תכנית אנטי אייג'ינג פשוטה ועדינה ועם זאת מהפכנית בהשפעה שלה על הבריאות הפיזית והמנטלית של המתרגל/ת , לא בכדי היא צלחה את מבחן הזמן ועברה מדור לדור במשך אלפי שנים.


אני זוכר בבהירות את התחושה הנהדרת שהייתה לי כשתרגלתי את הסדרה הזו לראשונה ואת ההשתאות שלי מול ההתחדשות של כוחות שחשבתי שאבדו לי לתמיד. פתאום שמים לב שיש לכם יותר כוח במהלך היום, הרגליים יותר חזקות, הגב יותר קל, שיש לכם "יותר עמוד שדרה" חוויה של יציבות והרמוניה גם גופנית וגם מנטלית.

כשאנחנו משקיעים בגוף שלנו הוא מחזיר לנו מיד.

כדי להעביר את הטוב הזה הלאה לכמה שיותר א.נשים ערכתי קורס צ'י קונג בן 8 שיעורים שבו אני מלמד את יסודות הצ'י קונג מההתחלה (כך שגם מתחילים יכולים ללמוד), את עקרונות היציבה והתנועה הנכונה ואת הסדרה האלמותית הצ'י של הכליות חוזר למקור. כך שגם אתם תוכלו לחוות את חידוש הכוחות ולשפר את איכות החיים מהמקום העמוק ביותר ובלי לקחת שום סיכון.

איפה אתם ממקמים את עצמכם

למי זה מתאים

הקורס מתאים למי שמבינות/ים את החשיבות של טיפוח בריאות טובה לאורך שנים, גם אם יש כאבים וגם אם אתם.ן נהנים מבריאות טובה וכבר עוסקים בטיפוח הגוף אבל רוצים יסודות טובים להמשיך להתפתח.

לא צריך ניסיון קודם או יכולות מיוחדות, אם אתם מסוגלים.ות לעמוד ולתרגל 20 דקות אזי תוכלו להפיק תועלת מהקורס. 

למתרגלי צ'י קונג ותיקים הקורס ייתן לכם עוד סדרת תרגול עוצמתית וגם הזדמנות לחזור ולחזק את היסודות. במהלך הקורס אני עושה סדר בעקרונות הבסיס של הצ'י קונג והטאי צ'י

אם אתם מורים/ות לתנועה  אז העקרונות והתרגילים שתלמדו כאן יקרים מפז ויוכלו לשמש לחיזוק עצמי ובשיעורים עם התלמידים

כדי להזיז הר ממקומו עליך להתחיל עם האבנים הקטנות ביותר

הערה חשובה!

מכיוון שההרשמה לקורס הזה היא ללא שום סיכון מצידכם יכולות להיות 2 סיבות שבגללן לא תרשמו:

1. לא מאמינים שזה אכן עובד: כאן בדף (ואצלי במגירות יש עוד) תמצאו עשרות אנשים שתרגלו והגיעו לתוצאות שהפתיעו אותם, בינהם גם אנשים שסוחבים מחלות וכאבים שנים ואנשים שחצו את גיל 80… אבל שום דבר שאגיד לכם, לא יהיה שווה ערך ל 15 דקות שאתם תתנסו בתכני הקורס. אני מזמין אתכם פשוט להתנסות בעצמכם (שוב, אין שום סיכון מצידכם. אם לא יתאים, אחזיר לכם את כספכם) כי רק דמיינו לעצמכם מה יקרה אם זה כן יעבוד…

2. לא מאמינים שזה מתאים לכם אישית ואכן גם תתרגלו: רוב האנשים שאומרים לי שהם מפחדים שלא יתרגלו, אומרים את זה כי הם זוכרים מה קרה בפעם האחרונה שרכשו הליכון הביתה או נרשמו לחדר הכושר… העניין בהתמדה ובכוח רצון הוא שהם נדרשים רק כשאנחנו עושים פעילות שאנחנו לא נהנים ממנה. אנשים שהתנסו ב 15 דקות בלבד בשיעור, אמרו שהוא שאב אותם פנימה, שהם נסחפו אחר הקסם, נהנו מכל רגע ורק חיכו להזדמנות הבאה לתרגל… אני מאמין שיש סיכוי טוב שהקסם יתפוס גם אתכם, לא תבדקו?

במהלך הקורס אתם לא צריכים ללמוד או לשנן שום דבר, רק לפתוח את השיעור ולהתחיל לנוע בעדינות בהתאם להנחיות שלי ויחד איתי את כל השאר כבר הגוף שלכם יעשה באופן טבעי לבד.

מה תמצאו בקורס

איזה מתנות תקבלו

מה ההשקעה שלך בקורס

כשניסיתי לחשב את הערך של הקורס בשביל המתרגלים הגעתי לאלפי שקלים כי אין מחיר לבריאות ותרגול קבוע יכול לחסוך טיפולים וריצות לרופאים ובכל זאת כדי לעשות את הקורס נגיש המחיר המלא של הקורס יהיה 740 ש"ח אבל זה לא מה שתשלמו 

מי שירשמו עכשיו מקבלים הזדמנות חד פעמית ויוצאת דופן להצטרף לקורס 

 
בהשקעה של 3 תשלומים בסך 180 ש"ח כל אחד

 או 540 ש"ח בתשלום אחד
לכל הקורס

(ההצעה תקפה עד מוצאי שבת ולמספר משתתפים/ות מוגבל)33

אחריות יוצאת דופן

ולמרות שזה מפתה ברור לי שזה לא פשוט להתחייב אז בגלל שאני בטוח כל כך באיכות של התכנית, ואני לא רוצה ששום דבר יעכב אתכם.ן להצטרף  אני נותן אחריות יוצאת דופן

במידה ומכל סיבה לא תהיו סופר מרוצים אז "נפרד כידידים" ואחזיר לך את כל התשלום כך שאין כאן שום סיכון

כאן נרשמים

 הרשמו עכשיו

נותרו

מקומות במחיר המיוחד
100

יש בנו חיבור לתבונה אין סופית  שמרפאה ומצמיחה אותנו כל הזמן

אספתי עבורך עוד כמה שאלות נפוצות שקיבלתי

(במידה ואין כאן תשובה לשאלה שלך ניתן לשלוח אלי שאלות במייל ואשיב בהקדם)

הכל נראה לי טוב ויפה אבל אני לא מאמינה שאני אתמיד, אין לי משמעת עצמית:

אני רוצה להגיד לך שאת לא לבד, יותר מ 80% מהתלמידים שלי מתחילים עם פחד מהתמדה, הם לא קראו לעצמם מתמידנים, ולכן התכנית מתחילה עם תכנים שהמטרה שלהם ללמד שיטות קלות להתמדה, ובגלל שזה עובד אז יש את התוצאות שאת רואה כאן. 


אלברט אינשטיין אמר ש "טירוף זה לעשות את אותו הדבר ולצפות שהתוצאות ישתנו" לאחר תקופת הלימוד התרגול אורך רק כ 15 דקות ביום, כל אדם יכול להקדיש את הזמן הזה לעצמו זה בעיקר עניין של הרגל, בדיוק כמו שיש לך הרגל לצחצח שיניים אעזור לך לרכוש את ההרגל להתחיל או לסיים את היום עם רבע שעה תרגול. חוץ מזה שלאחר התרגול המוח עובר לעבוד בגלי אלפה אנחנו פתאום הרבה יותר יעילים וזה מפצה על "הזמן האבוד", זה רק עניין של החלטה להכניס עוד אור וחיוניות לחיים

יש לי כאבים בגב התחתון, איך אני יודעת שזה יעזור ולא יזיק לי?

התרגילים בנויים על התנועות הטבעיות של הגוף, אם את מסוגלת לעמוד, ללכת ולהוריד מצרכים מהמדף זה סימן שאת יכולה להתחיל עם הקורס האינטרנטי, וכבר היום להתחיל לאזן ולהגמיש את עמוד השדרה, אין סיבה לחכות.
אם קשה לך לעמוד וללכת ואת חווה כאבים חדים אז אני ממליץ קודם לטפל בגס כדי שהכאב ידעך ורק אז להתחיל את הקורס. כמובן אם הרופא אסר עלייך להתעמל בשלב זה אז כדאי להמתין לימים קלים יותר.

איך אדע שאני עושה את התנועות נכון?

היתרון בפורמט הזה הוא שאת יכולה ללמוד ולתרגל מכל מקום בעולם, בזמן ובקצב המתאים לך. הדרך היחידה "לא לתרגל נכון" היא לתרגל בכוח, במאמץ ונגד הכאב (אם ישנו), במהלך השיעורים אני מדגיש ומזכיר את הנקודה הזו מספר פעמים.

התרגילים פשוטים מאוד והמטרה שלהם היא לבנות את הגוף ואת מנגנוני היציבה בהדרגה לאחר שתתרגלי תקופה התנועה הקלה והנכונה תגיע באופן טבעי ואם תרגישי צורך בדיוק נוסף נוכל להפגש זו בכל זאת מדינה קטנטונת. 

סיימתי עכשיו את השיעור הראשון, וזו היתה חוויה נפלאה, לא הרגשתי רוגע כזה כבר שנתיים, והכל היה ממש מדויק, אני יודעת משנים של טיפולי דיקור שאנרגית הכליות שלי חלשה, ובהחלט מרגישה את זה, רציתי לשאול אותך איך בדיוק זה אמור להתנהל?

ההמלצה שלי היא לתרגל כל שיעור פעם אחתבקצב של 2 שיעורים בשבוע.
בימים שבין השיעורים, כדאי לתרגל את התרגול הקצר.
עם זאת, ברור לי שיש לך את הקצב שלך וחשוב שתהיי קשובה לו. כך שאני מזמין אותך לעשות התאמות, תוך שמירה על המסגרת הבאה:

אפשר להאיץ קצב אבל לא יותר משיעור חדש ביום
אפשר להאט קצב אבל לא מומלץ פחות משיעור בשבוע

ממש אוהבת את דרך הכתיבה שלך האם הקורס מתאים/נדרש ל מי שמתרגל בחיי היומיום שלו?? תודה

"נדרש" זו מילה גדולה 🙂
אם את כבר מתרגלת – נהדר. הקורס בהחלט יעניק לך אפשרויות תרגול נוספות ומגוונות, תוך התמקדות בצ'י של הכליות, שחשוב מאוד לתת לו יחס מיוחד

הייתי חלק מתוכנית הבסיס האינטרנטית בקיץ שחלף (קורס היציבה), נהניתי והפקתי ערך בריאותי משמעותי מהתרגול איתך . כעת אתה מציע עבודה ותרגול על הצ'י של הכליות . ההצעה כוללת את הבסיס אותו תרגלתי בשנה החולפת...האם אפשרי לקבל בתשלום שיעור מוקלט על הצי' בלבד?

מדובר ב 8 שיעורים חדשים שבהם תוך כדי הלימוד, אני מדבר גם על היציבה.
זה לא קורס מקיף על יציבה כמו שאת עשית אלא קורס לצ'י קונג כליות
לכן כדי ללמוד את הסדרה אני ממליץ לעשות את כל הקורס . מאמין שתהני ממנו

אני רוצה להתחיל את הקורס אבל חשבתי לחכות קצת, למה כדאי לי להתחיל עכשיו?

כי דברים טובים כדאי להקדים ולא לדחות, בכל רגע שאנחנו עומדים לא נכון אנחנו "מגרדים את הפצע הפנימי", נכון, צריך לקחת החלטה, להירשם, להתחייב וזה לא תמיד קל,אבל האמת היא שאחרי שמחליטים זה יותר קל ממה שנראה. התרגול נעים וממלא את היום בצבעים יפים ואחרי הפעם הראשונה כבר מחכים לפעם הבאה שנוכל לתרגל, אם נתחיל היום  אז בעוד 3 שבועות כבר נרגיש הרבה יותר טוב. חוץ מזה שעכשיו יש מחיר תרום השקה  ואחר כך העלות של הקורס תהיה הרבה יותר גבוהה ):

אלי (הדרקון) כהן

מכיר ביכולת המופלאה של האדם לרפא את עצמו ולשגשג בכל מצב ובכל גיל.

בשבילי הצ'י קונג הוא כלי נהדר לריפוי עצמי שכל אדם יכול ליישם וכך לטפח את הבריאות והחיוניות.  אוהב להתמקד ביישום היומיומי של עקרונות הצ'י קונג  בכל רגע ובכל פעולה. 

מתרגל צ'י קונג וטאי צ'י כ 30 שנה, תלמיד נצחי ומאמין שצריך כל הזמן להמשיך ללמוד לכן הדבר החשוב ביותר שאני יודע הוא שאני לא יודע וכל יום אני חוקר מחדש ולומד מחדש.

מעבר לזה אני מלמד צ'י קונג וטאי צ'י  כ 20 שנה.

מייסד שיטת דרך הדרקון 

מייסד בית ספר WU WEI להכשרת מדריכי צ'י קונג (בית הספר פועל מ 2017)

למדתי בארץ ובסין, המורה העיקרי שלי לצ'י קונג הוא כריס מכאליסטר.

בארץ למדתי אצל בנימין דוידסקו, שלומי עממי והיום אני לומד אצל ניצן מיכאלי.

בסין למדתי בהר וודאן אצל וון שו צ'ין.
קיבלתי השראה עצומה ממאסטר יאן פורמיי וממאסטר פונג הא

ואני ממשיך ללמוד מהמורים שלי, מהתלמידים שלי, מהעצים, מהרוח, מהאדמה, מהשמיים האין סופיים ומהילדים שלי.

 *ההצעה תקפה עד מוצ"ש בלבד לכן אם חשוב לך להצטרף בתנאים האלו כדאי להרשם כאן וכבר עכשיו

שאל אותנו כל דבר!
1
💬 צריך עזרה?
Scan the code
שלום,
איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן