צמיחה בכל יום

שיעור צ'י קונג דרך הדרקון ששודר לקהילה. אחרי השיעור קיבלנו חוויה של בריאות - איך חווים בריאות?
כנסו לשיעור, תצטרפו לתרגול וגלו.

בסיום השיעור (התרגול נטו נמשך כשעה) עניתי על שאלות והסברתי על המטמון של הדרקון

המטמון של הדרקון

גוף האדם, כמו כל דבר בטבע, בנוי כך שבשנים הראשונות הוא צומח וברגע שהצמיחה מפסיקה, הוא מתחיל בתהליך של קמילה.
זו המציאות שתכנתו אותנו להאמין בה.
כבר מגיל 40+ כשאנחנו הולכים לרופא עם מיחושים כאלו ואחרים, הוא אומר לנו: "טוב, מה לעשות, זה הגיל..."

אמירות של "אנחנו לא הופכים להיות צעירים יותר"
או "זה גנטיקה, גם להורים שלי זה קרה..."
הן אמירות שמכניסות כניעה לחיינו. אנחנו כבר לא בני 20 וכדאי שנכיר בזה.

אבל רגע, האם זו גזירת גורל???
האם כל ספורטאי חייב לסבול מכאבי שרירים וברכיים?
האם ברגע שעברנו את גיל 40 אנחנו חייבים לסבול מכאבי גב פה ושם?
האם ברגע שאשה עוברת לידה, היא חייבת לסבול מהיחלשות של רצפת האגן?
האם בגיל 60 יש סיכוי גדול שההליכה תהיה קשה יותר?
ואם התחלנו לסבול ממיגרנות או שינה לא טובה, או קוצר נשימה - נצטרך לסבול את זה כל חיינו?

אז תנו לי לספר לכם משהו -
אני בן 49 ואני עושה דברים שבגיל 20 לא חלמתי שאעשה (וזה אחרי שבגיל 30 הרגשתי זקן טיכו),
המורה שלי בן 70 והוא הרבה יותר חזק ממני והמורה הסיני שלנו שכבר שכח מתי הוא היה בן 80 - מכפכף את שנינו בלי בעיות. זה לא משנה אם אתם בני 40 או כבר בני 80, עוד לא מאוחר להתחיל
זה גם לא משנה אם אתם רק בני 20 ואין לכם שום מגבלה רפואית, לא מוקדם להתחיל.

אז מה הסוד?

אין סודות "רק" תרגול קבוע בהתאם למספר עקרונות:


רכות - לא צריך לכסח את הגוף כדי שהוא יעבוד

לתרגל באופן קבוע - לפחות פעמיים בשבוע

כמו שאנחנו מאמנים את שרירי הגוף לעבוד נכון - אפשר וצריך לאמן גם את התודעה כך שהסטרס שאנו חיים בו יפחת ונלמד להנות מכל רגע ובכל מצב (להנות - להגיע הנה, להיות כאן. להרגע להיות ברגע)

לטפח את כוח החיים (הצ'י) בעקביות

למצוא תרגול שאנחנו נהנים לעשות ואפילו מחכים לו

ליישם את התרגול בחיי היום יום - תוך כדי הליכה, שטיפת כלים, נהיגה, שיחה, אהבה

אנשים רבים מתרגלים מדיטציות
ואחרים מקפידים על תזונה וכושר
ואני אומר – אתם יכולים לעשות את שניהם!

דרך הדרקון היא לא שיטה! היא דרך חיים
דרך בה אנחנו לומדים להפעיל בהרמוניה את הגוף ואת התודעה באופן שלא יכאיב לאף חלק בנו, להפך. זו הסיבה שכבר 15 שנים, אלפי תלמידים שמתרגלים אותה חווים פריצות דרך גופניות ומנטליות שיכלו רק לדמיין אותה

תשקיעו 2 דקות כדי לקרוא מה אומרים תלמידים שמתרגלים איתי - רק כדי שתדעו שאני לא יחיד סגולה ושזה עובד בשביל כל מי שמוכנים להשקיע מזמנם בשביל עצמם

"שנים של עבודה במתח לאורך הרבה שעות, פגעו בבריאות הגוף והנשמה. כשההבנה חילחלה עמוק , הקטנתי את גודל המישרה ופיניתי זמן לשקם את הגוף והנפש.

הציקונג נתן לי מענה מעולה לאלו. נתן שחרור כאבי גב ממושכים (מקל על כאבי עקמת). נותן סוג של רוגע. הליכה קלילה. מתרגלת כ 3 שנים.

את ההשפעה המשמעותית הרגשתי מאז שהתחלתי את התרגול בדרך הדרקון. מצאתי שהתרגול בזום מאפשר גמישות בשעות התרגול לפי נוחיותי. יכולה לחזור על קטעים שבוחרת שוב ושוב. הזום מאפשר לי כתושבת פריפריה- גבול הצפון להשתתף בחוויה. נהנית מאוד מהשיעורים, בימי עומס מבצעת רק אלמנטים קצרים מהתוכן.

מקווה שלא יפסק המסע שלך איתנו."

בתיה מדמוני - מתרגלת מעל 7 שנים

"אני מתרגלת באדיקות פעמיים בשבוע בשיעורי הזום וגם בין השיעורים. ההנחיה הייחודית של אלי, שה"איך" וה"מה" חופפים בה זה לזה, מלווה אותי ביומיום הן בהיבט הגופני (יציבה, הליכה, דימוי גוף מיטיב) והן בהיבטים הנפשי והתודעתי (התקרקעות, יציבות, איזון, שקט נפשי ועוד ועוד)

התרגול ב"זום" (פלטפורמה שבד"כ אני פחות מתחברת אליה) מאפשר לי לתרגל ולחזור ולתרגל בזמן שנוח לי. ההתפעלות שלי מהתכנית מוכרת לכל הסובבים אותי ואני בטוחה שכל מי שיבחר להירשם לתכנית יברך על כך כמוני."

"הצטרפתי ל'מטמון של הדרקון' לפני כשנתיים, בעקבות כאבי בירכיים וגב תחתון. ונפתח לי פתח לעולם רחב של מסורת עתיקה, וחיבור מופלא בין גוף לנפש ורוח.

אני מסיימת כל שיעור בתחושת חיוניות ושמחה, ועם הזמן הגוף מתאזן, מתחזק והכאבים נעלמים. התרגול בזום הוא נגיש גמיש ונוח מאוד. אני אסירת תודה לאליקו - מורה נפלא לצ'י קונג ולחיים. מעבר לשליטה המרשימה של אלי בטכניקה ובפילוסופיה, אני נתרמת מאהבת האדם שלו ומהיכולת המופלאה לשזור יחד את כל רבדי התרגול ולהגיש אותם בצורה בהירה ונעימה. ממליצה בחום לכל אחד בכל גיל. "

האפשרות של חוג בזום איפשר לי קשר רציף, מלבב, ומרפא. פעמיים בשבוע יש שיעור, שפע של תירגולים מוקלטים וייעוץ במה לבחור לתרגל בכל שינוי שחל בגוף. נוצרה קבוצת מתרגלות ומתרגלים שמעלה שאלות ובקשות, כך שאלי בחן רב, בסבלנות ואהבה עונה ומסביר. מלווה אותנו הספר של הדאו כהשראה ואלי לא מחמיץ הזדמנויות כמו תקלות וארועים כדי להופכם לתבלינים או תבשילים לטובתנו. אני אוהבת את אלי, את איך שמלמד, את האדם שהוא ואישיותו הנעימה ורבת הידע והיכולת. תודה לך איש יקר🙂🙃"

"הצטרפתי לצ'י קונג בזום כי היכרתי כבר את הצ'י קונג והשפעתו המיטיבה לגוף ולנפש. זה נותן תחושת חיוניות,שמחת חיים,שלוה ויכולת לקבל את החיים כפי שהם. לי זה נתן גם השראה לכתוב שירים ולקבל תובנות בנושאים שונים. הרבה פעמים זה משחרר כאב לפעמים אפילו בתרגול אחד. הצ'י קונג שידרג לי את החיים והביא שמחה למקומות שהיה בהם עצב.מאד ממליצה!

לא אצל כל מורה הרגשתי את ההרגשות המיטיבות האלו ואליקו הוא אחד מיחידי הסגולה שמצליח להרים את האנרגיה וכותב גם הרבה דברי חכמה והשראה🥰מודה מאד על הצ'י קונג בחיי🤗בגלל שאני גרה בצפון הרחוק הזום מאד מתאים לי כי לא מתאפשר לי להגיע כ"כ רחוק לשיעורים. המון תודות לאלי הנפלא🙌🙂 "

"אלי יקר. לשעורים בזום הגעתי אחרי הקורס הבסיסי, שעורים בפארק וכמה פעמים בסופי שבוע. השעורים מאד עוזרים לי לשיפור המצב הגופני והמנטלי. יש לי המון רעשים בראש, וזה עושה לי סדר ,גם אחרי השעורים. מאד אהבתי את השעורים, והזום בדיוק התאים לי. פעמיים בשבוע, עם אפשרות לזמנים אחרים. לפעמים אני חוזרת על אותו שעור יותר מפעם אחת. מתרגלת כמעט כל יום, וזה כף"

"מתרגלת כבר כמה שנים,מצאתי את המורה שיכול ללמד אותי להתחיל תמיד מחדש.

הרגשה של הרחבה פנימית בזמנים של דחיסות, מקלחת פנימית לקראת הטהרות פנימית.ממשיכה לתרגל התחלה מחדש. תודה"

אני מוגבלת בתנועותי הפיסיות מאד. לרוב לא יכולה לתרגל את מה שמוצע עם טווח התנועות המוצע. עדיין צופה בסרטונים בקביעות והמוח "עושה" את התנועות. ההשפעה לאחר הסשן דומה לתרגול בפועל. אלי עם הלב שלו והרוגע שלו מעצימים את תחושת הביטחון והשלווה. תודה רבה! 🙏

"בעבר הזדמן לי לתרגל צ'יקונג והיה לי ברור מיד שזה מה שאני רוצה. אני גרה בפריפריה ,ולא מצאתי את מבוקשי באזור. אחרי שגיליתי את היוטיוב, התנסיתי עם מורים שונים , וכשנזדמנו לי לינקים של אלי, ידעתי שמצאתי.

אלי הוא מורה בנשמתו. אני נהנית במיוחד מהיכולת שלו לבנות שיעורים מעניינים, להדגים ולהסביר את מבנה השלד, את אופי התנועה, מהיצירתיות ומההכנה לנושא בראשית כל שיעור.

לפני כמה חודשים החלטתי להצטרף למטמון של הדרקון, ממש למזלי, כי חודש אחרי נקעתי קרסול ובמשך חודשיים לא יכולתי לבצע כל עבודה בתנועה חוץ מהתרגול עם אלי. הייתי משוכנעת שכשאשוב לספורט אצטרך להתאמץ לחזור ליכולותי הקודמות ,בעיקר בחוזק הרגליים ובגמישות. להפתעתי גיליתי שאני במצב טוב יותר מלפני הנקע. התרגול דרך הזום מאפשר לי לתרגל בזמני החופשי בזכות ההקלטות, וכמעט כל שיעור אני מתרגלת שוב, שיעורים שלמים או קטעים מתוכם. אני מלאת תודה על כל שיעור."

"נחשפתי לצ'י קונג בצפיה ביו טיוב עם המורה אלי כהן, מאד התחברתי לשיטה ולצורת ההדרכה. מזמן חיפשתי פעילות שתעזור לי עם כאבים בעיקר בגב התחתון, ליציבות טובה ורוגע ואת כל הטוב הזה מצאתי בקורס: "המטמון של הדרקון" המובא דרך הזום בצורה פשוטה ויעילה .

עלי לציין שזה מתאים לכל גיל (אני גימלאית ) ממליצה בחום לי זה הפחית משמעותית את הכאבים, מרגישה יותר יציבה וחיונית "

הצטרפו למטמון של הדרקון ותוכלו לתרגל צ'י קונג ומדיטציה עם אלי הדרקון בביתכם ולזכות בשיווי משקל גופני ותודעתי, אנרגטיות וחיוניות יוצאת דופן

למי מתאים המטמון של הדרקון?

מה כולל המטמון של הדרקון

אני מזמין אתכם להצטרף למטמון של הדרקון  בתקופה זו ולהנות ממחיר, מתנות והטבות שלא יחזרו

המחיר הרגיל לחברות במטמון הוא 270 ש"ח לחודש וזה שווה כל שקל אבל זה לא מה שתשלמו.

מכיוון שאנחנו נמצאים בתקופה מיוחדת וחשוב לי שכל אישה ואיש שרוצים להצטרף יוכלו לעשות זאת בלי לתת למגבלות כלכליות לעצור אותם יש לי הצעה מיוחדת למצטרפים עכשיו:  

איך זה עובד?
עליך להרשם בטופס משמאל ולעבור לדף תשלום . בדף התשלום לאחר מילוי הפרטים ללחוץ על הכפתור "הפעל תשלום" והתשלום יתחיל לרדת רק בעוד 7 ימים. כך שיש לך זמן להתנסות ולוודא שזה מתאים,  בלי שום סיכון.
אחר כך התשלום החודשי בסך 180 ש"ח (במקום 270) ממשיך אוטומטית כל עוד לך זה מתאים.
במידה ומכל סיבה שהיא לא יתאים לך להמשיך אפשר לשלוח לי מייל או הודעת וואטסאפ פשוטה ואעצור את החברות שלך תוך מקסימום 2 ימי עסקים

אספתי עבורך עוד כמה שאלות נפוצות שקיבלתי

(במידה ואין כאן תשובה לשאלה שלך ניתן לשלוח אלי שאלות במייל ואשיב בהקדם)

האם אפשר להפסיק את התשלומים בכל עת שאחפוץ

בהחלט כן. 
המטרה שלי לעזור לאנשים כל עוד זה מיטיב איתם. 
אפשר להפסיק את התשלומים ולצאת מהמועדון בכל עת, מספיק לשלוח אלי הודעת וואטסאפ ואני מיד עוצר את החברות. 
יותר מזה – יש לך אחריות ל – 7 הימים הראשונים. אם לא תהיי סופר מרוצה, אחזיר לך גם את התשלום הראשון. 

כל כמה זמן מקבלים שיעור / תוכן חדש?

בהצטרפות למועדון עכשיו תקבלי קורס מלא ושלם וייסודי של צ'י קונג דרקון נמר + גישה לעוד עשרות שיעורים.
בימי שני וחמישי ב 9.00 בבוקר אני משדר שיעור חי ואותו אני מוסיף למאגר השיעורים

הכל נראה לי טוב ויפה אבל אני לא מאמינה שאני אתמיד, אין לי משמעת עצמית:

אני רוצה להגיד לך שאת לא לבד, יותר מ 80% מהתלמידים שלי מתחילים עם פחד מהתמדה, הם לא קראו לעצמם מתמידנים.

 

אלברט אינשטיין אמר ש "טירוף זה לעשות את אותו הדבר ולצפות שהתוצאות ישתנו" לאחר תקופת הלימוד התרגול אורך רק כ 15 דקות ביום, כל אדם יכול להקדיש את הזמן הזה לעצמו זה בעיקר עניין של הרגל, בדיוק כמו שיש לך הרגל לצחצח שיניים אעזור לך לרכוש את ההרגל להתחיל או לסיים את היום עם רבע שעה תרגול. חוץ מזה שלאחר התרגול המוח עובר לעבוד בגלי אלפה אנחנו פתאום הרבה יותר יעילים וזה מפצה על "הזמן האבוד", זה רק עניין של החלטה להכניס עוד אור וחיוניות לחיים

במה החברות במועדון מוסיפה על הסרטונים החינמיים שכבר קיבלת?

דרך המועדון תוכלי ללמוד את השיטה ביסודיות, על כל הרבדים שלה.
אם אהבת את מה שקיבלת במייל ללא תשלום, דעי שזה רק קצה הקרחון לעומת התועלת שתפיקי מתרגול יומיומי מסודר.

במועדון אני מעלה תוכן חדש לפחות אחת לשבוע שלא פורסם ולא יפורסם בשום מקום

איך אדע שאני עושה את התנועות נכון?

היתרון בפורמט הזה הוא שאת יכולה ללמוד ולתרגל מכל מקום בעולם, בזמן ובקצב המתאים לך. הדרך היחידה "לא לתרגל נכון" היא לתרגל בכוח, במאמץ ונגד הכאב (אם ישנו). במהלך השיעורים אני מדגיש ומזכיר את הנקודה הזו מספר פעמים. לאחר שתתרגל תקופה התנועה הקלה והנכונה תגיע באופן טבעי ואם תרגישי צורך בדיוק נוסף נוכל להפגש זו בכל זאת מדינה קטנטונת. 

האם המועדון מתאים גם לאנשים בריאים?

המועדון מיועד לאנשים בריאים שרוצים להרגיש יותר בריאים, למנוע החלשות של הגוף ולפתח בריאות גופנית ומנטלית. החברות במועדון תיתן לך את האפשרות להעמיק בשיטה, לתרגל באופן קבוע, ולטפח את הבריאות והחיוניות שלך כל יום.  

התרגול הוא גופני, אנרגטי ותודעתי

הרשמו עכשיו, זה הזמן המתאים ביותר

איך זה עובד?
עליך להרשם בטופס משמאל ולעבור לדף תשלום . בדף התשלום לאחר מילוי הפרטים ללחוץ על הכפתור "הפעל תשלום" והתשלום יתחיל לרדת רק בעוד 7 ימים. כך שיש לך זמן להתנסות ולוודא שזה מתאים,  בלי שום סיכון.
אחר כך התשלום החודשי בסך 180 ש"ח (במקום 270) ממשיך אוטומטית כל עוד לך זה מתאים.
במידה ומכל סיבה שהיא לא יתאים לך להמשיך אפשר לשלוח לי מייל או הודעת וואטסאפ פשוטה ואעצור את החברות שלך תוך מקסימום 2 ימי עסקים

רכות מאפשר חיבור, חיבור מאפשר זרימה, זרימה מאפשרת שינויי

א.נשים שמתרגלים צ'י קונג דרך הדרקון משפרים את איכות החיים בצורה משמעותית, הם הופכים להיות יותר אנרגטיים, יותר גמישים, יותר בריאים וחוזרים להרגיש נוח בגוף

שאל אותנו כל דבר!
1
💬 צריך עזרה?
Scan the code
שלום,
איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן